Hemen Kurulum
Bilişim Teknolojilerinde Hızın En Önemli Olduğu Noktada CloudBunny Sizler İçin Harika Çözümler Sunar. Siparişlerinizin Hemen Aktif Olması Bizim İçin Çok Önemli. CloudBunny Hızın Yanında Performansıda Size Garanti Eder.

Yönetim Maliyetlerinizi Azaltın
CloudBunny Donanımsal Problemleri Sizin Yerinize Kontrol Ederek, Olası Bir Sunucu Sıkıntısını Önceden Farkedip Sizin Yerinize Müdahele Eder ve En Uygun Fiziksel Sunucu Üzerine Taşıma İşlemini Gerçekleştirir.

Tüm Verilerinizi Biz Taşıyoruz
CloudBunny Sunucu veya Websitenizin Taşınması İçin Profesyonel Ekibiyle Hızlı ve Güvenilir Bir Şekilde Verilerinizi Cloud (Bulut) Ortamına Taşır.

Esnek Altyapı
Sizler İçin Özel Hazırladığımız Cloud (Bulut) Altyapı Sayesinde Sadece Birkaç Tıklama ile Sunucunuzu Yeniden Başlatmaya İhtiyaç Duymadan Sistem Kaynaklarınızı (cpu, hdd, ram vs.) Arttırabilir Hatta Yükü Birden Fazla Sunucuya Dağıtabilirsiniz.

Arızaları Unutun
CloudBunny ile Donanım Arızalarını Unutacaksınız. Tüm Yapıların Yedeklendiği ve Hatta Yedeğinde Yedeğinin Bulunduğu Altyapımız Sayesinde Rahat Bir Nefes Alacaksınız.

Süper Yedekleme
CloudBunny ile Tüm Verileriniz Günlük, Haftalık ve Aylık Olarak Yedeklenir. Bununla Birlikte RAID10 Cloud Platform İle Verileniz Anlık Olarak Yedeklenecektir. CloudBunny Verilerinizin Kaybolmayacağını %99.999 Garanti Eder.

Yüksek Güvenlik
CloudBunny Website veya Sunucunuzun Alabileceği Hertürlü Kötü Niyetli Saldırılarda Güvenliğinizi En Üst Seviyede Tutarak Zarar Görme İhtimalinizi En Düşük Seviyeye İndirecektir.

7/24 Destek
Profesyonel Destek Ekibimizi Sizlere 7/24 Hizmet Sunar. Siz Rahat Rahat Uyuyun CloudBunny Sizin İçin Gereken Herşeyi Hızlı ve Güvenilir Bir Şekilde Yapacaktır.

Kesintisiz Hizmet
Planlı veya Plansız Tüm Altyapı Çalışmaları ve Arıza Durumlarında Hizmet Aldığınız Cloud Servisi Diğer HyperVisor Üzerine Taşınır. Tüm Servisleriniz Yeniden Başlatmaya İhtiyaç Duymadan Blade Mimari Üzerinde Hareket Eder.