Opencart Kargo Metodu Nasıl Oluşturulur? RESİMLİ ANLATIM

Opencart E-ticaret sisteminiz için kargo metodları belirlemek gerekli ve çeşitlilik gösterdiği için ihitiyaçlarınızı karşılayacak şekilde birçok metodu içerisinde barındırıyor. Bu metodlar nasıl oluşturulur konumuzdan inceleyebilirsiniz.

1- Admina panelimize giriş yaptıktan sonra Eklentiler > Kargo metodları bölümüne giriş yapıyoruz.2- Ardında açılacak sayfada birçok kargo metodunu göreceksiniz. Bu metodlar çeşitlilik gösteriyor ve birçok standartta ücretli-ücretsiz metodlar bulunuyor bu metodlara internetten araştırarak ulaşabilirsiniz. Biz kargo seçeneklerimiz içerisinden Sabit Kargo Fiyatı metodunu seçiyoruz ve karşısındaki Kur linkine basarak kuruyoruz. Kurulduktan sonra yanında Düzenle linki belirecektir. Bu linke tıklıyoruz ve gerekli temel bilgilerimizi belirteceğimiz diğer adıma geçiyoruz.


3- Açılan panelde kargo fiyatımız, daha önce belirlediğimiz vergi oranımız, genel bölge ve durum seçenekleri beliriyor. Bütün bu bilgileri gerektiği şekilde doldurduktan sonra durumu açık seçerek yaptığımız değişiklikleri Kaydet butonuna basıp kaydediyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz. Önder TOMAR
CloudBunny.Net


Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır

Ayrıca okuyun

Opencart SMTP Mail Ayarları

Bu Makalemizde ticari amaçlar için kullanılan, açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi OpenCart...

Opencart Ürün Ekleme

Opencart e-ticaret sistemi için ürün ekleme, silme veya güncelleme...

Opencart Genel Ayarlar

Opencart e-ticaret sistemi için genel ayarların nasıl yapılacağını anlatan video dersi...

Opencart Ürün Özellikleri Belirleme

Opencart E-Ticaret Sistemi Ürünlere Özellik Ekleme-Çıkarma İşleminin Nasıl...

Opencart Kategori Ekleme

Opencart e-ticaret sistemi için kategori ekleme, silme veya güncelleme işlemlerini...