Gelişmiş DDoS Korumamız ile Web Siteniz Güvende

Botnet ve DDoS saldırılarından korunmak artık çok kolay! CloudBunny tarafından özel geliştirilen donanımsal firewall ile Layer 7 HTPP GET/POST, SYN, ACK, Botnet, TCP flooding, Spoofing, UDP flooding, Fragment, ICMP, DNS gibi tüm saldırılara karşı sitelerinize gelen trafiği süzerek ddos saldırısını henüz sitenize ulaşmadan durduruyoruz. Layer 7 DDoS Koruması 5 dakika içerisinde kullanılabilir hale gelmektedir ve herhangi bir ek ayar gerektirmez. Websitenizi korumaya hemen başlayın!


Cloud antiDDoS Firewall Fiyatları
antiDDoS Layer 7 ücretlendirme

Load Balancer ile Yük Dengeleme Hizmeti Ücretsiz Deneyin

DDoS Koruması Nasıl Çalışır ?
CloudBunny Layer 7 DDoS Koruma Özellikleri

CloudBunny DDoS Koruması web sitenizi hertürlü saldırıya karşı korumak için özel geliştirildi. Tamamen yedekli çalışan güvenlik duvarımız hem yurtiçi hem de yurtdışı saldırılara karşı kesin çözüm sunmaktadır. Web sitenize gelen tüm trafik önce CloudBunny tarafından geliştirilen donanımsal antiDDoS güvenlik duvarı üzerinden geçerek süzülmektedir böylelikle saldırılar daha web siteniz ulaşmadan engellenmiş olacaktır.

Yüksek Hitli Siteler için Yük Dengeleme (Load Balancing)

Websitenize gelen trafiği birden fazla sunucuya dağıtarak hizmetlerinizi kesintisiz ve yedekli çalıştırın. Load Balancer (Yük Dengeleyici) ile web siteniz asla kapanmayacak! Sitenize gelen trafik sunucular arasında eşit bir şekilde dağılırken eğer bir sunucu kapanırsa yük dengeleyici otomatik olarak gelen trafiği diğer sağlıklı sunuculara dağıtacaktır. Bu sayede donanım arızalarında dahil kesintisiz yayın yapabilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve anında aktivasyon!


DDoS Koruma Hizmetinin Avantajları Nelerdir?
Tüm DDoS koruma hizmetlerini kapsayan genel özellikler

Anında Aktivasyon

Anında Aktivasyon

Tüm DDoS Koruma hizmetleri sipariş tamamlandıktan sonra anında aktif edilir ve sipariş sonrasında hemen kullanmaya başlayabilirsin.


Gelişmiş Kontrol Paneli

Gelişmiş Kontrol Paneli

Gelişmiş kontrol panelimiz sayesinde koruma altına aldığınız sitenin IP adresini güncelleyebilir veya yükü birden fazla sunucuya tek tıkla dağıtabilirsiniz.


En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Firmamız üzerinden satın alacağınız tüm DDoS Koruma ürünleri için sizlere piyasadaki en iyi fiyat garantisini veriyoruz.


7/24 Teknik Destek Hizmeti

7/24 Teknik Destek Hizmeti

Bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 teknik destek hizmetimizden yararlanabilir sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.


7 Gün Geri İade Garantisi

Geri İade Garantisi

Her siparişinize 7 gün iade garantisi veriyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız ücretiniz iade edilir.